Üye Giriş Üye Ol Sepetim Banka Bilgileri İletişim
 
 

Kargo Bilgileri


esanjor-market.com`dan verdiginiz siparislerinizin tümü siz müsterilerimize kargo araciligi ile gönderilmektedir. Kargo firmasi siparisinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardir.
 
 
* Kargo paketini nasil teslim almaliyim?

Kargo firmasi zamanla yaristigi için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardir . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atilmamalidir. Kargo tutanagini imzalamadan önce ürününüzün kutusunun tasimadan dolayi hasarli olup olmadigini lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulmasi için kutunuzu iade ediniz. Size tarafimizdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarli olan ürünlerin teslim alinmasi durumunda içindeki ürünlerin hasarindan veya eksikliginden esanjor-market.com sorumlu degildir.

* Teslim edilen pakette deformasyon varmi?

Kargo firmasinin getirdigi pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebilecegini size düsündüren herhangi bir süphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yaninda paketi açip içindeki siparislerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sikinti görmüyorsaniz kargo formunu imzalayiniz. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir sekilde zarar gördügünü düsünüyorsaniz ürünleri teslim almayip kargo görevlisinde kargo hasar tutanagi istediginizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayiniz. esanjor-market.com`a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin degisimi yapilarak tarafiniza yeniden kargolanacaktir.

* Kargo firmasi paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yirtik ve darbeli oldugunu farkettik ne yapmaliyiz?

Kargo firmasinin görevi esanjor-market.com`dan yaptiginiz alisverisi güvenli bir tasimacilik sunarak dogru kisiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo subesine giderek zabit tutturabilirsiniz. Tuttugunuz tutanakla beraber ürün bize ulastiktan sonra degisim isleminiz derhal yapilacaktir.


* Sitemiz üzerinden yapilan alisverislerde suan yurtdisi ve Kibris`a teslimat bulunmamaktadir.